حال من

Posted on فوریه 29, 2012 - Filed Under دلتنگی | 2 Comments

اگر جویای حال من هستید حال اینجانب خوب است  به مرحمت شما… حال کرمان هم خوب است… هنوز هم شهر کریمان است…دل عالم است و گویند که ما اهل دلیم….

…. بماند که چند روزی است تابلوهای بزرگ شهر پر شده از پیش فروش مرگ….و صبح با با پیامک حراج گورهای قبرستان جدید شهر آغاز می شود….عجب صبح دل انگیزی…

….قطعه ای 100 هزار تومان در گلبرگ شماره 1….عجب روزدل انگیزی….

…. چه ارزان فروش می رود زندگی در این نزدیکی بهار درخت و گل و سوسن….

……

و در میان این همه هیاهوی مرگ، خوش ذوقکی گوشه ی سرد خیابان، ماهی قرمز می فروشد… تا یادمان باشد که بهار نزدیک است…..چند تا می خرم….دمت گرم و سرت خوش باد….

Comments

2 Responses to “حال من”

  1. حسام on مارس 16th, 2012 6:05 ب.ظ

    اگه واقعاً قطعه ای 100 هزار تومنه چند تا بخر بذار کنار… جدی می گم! یکی دو روز پیش بهشت زهرای تهرون بودم، قبر از 2.5 میلیون تومن به بالا… بدترین جا 2.5 میلیون… بدترین جا که می گم یعنی شب مرده هام می ترسن انقدر خلوت و برهوته… جای خوب اگه بخوای 75 تا 85 میلیون تومن… اینجاها شبا چراغ داره و نور و درخت و این حرفا… اگه 30 سال از عمر یه قبر (!) فامیل درجه یک گذشته باشه هم می تونی یه میلیون بدی بیان برات 2 طبقه اش کنن!… تازه، هر چند متر هم از این کیوسک های کامپیوتری هست که می تونی اسم و فامیل مرده رو توش سرچ کنی شماره قطعه و ردیف و اینا رو بهت بده به همراه کروکی دقیق قبر! انقدر پیشرفته شده که… فقط نمی دونم اون زیر اینترنت وایرلس هم دارن برامون یا نه!!!

  2. شهرام on مارس 26th, 2012 5:11 ق.ظ

    از زندگی، از عشق، از ایـــران بگو…

Leave a Reply
submit *